Kostýmy

Tanečné, divadelné a baletné, športové kostýmy

Pri výrobe divadelných, tanečných, baletných či športových kostýmov vychádzame zo špecifických požiadaviek a nárokov na ich používanie. Vyrábame ich z prvotriednych scénických materiálov so špeciálnymi divadelným remeselníkmi s mnohoročnou praxou. Návrhy, strihy i prevedenie rešpektujú špecifiká namáhaných kostýmov. Materiály používame vysoko kvalitné, ktoré znesú denné čistenie. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu a vynikajúcim kontaktom s našimi zákazníkmi vieme, ako naše kostýmy vyzerajú po 10 či 15 rokoch javiskového života a preto si trúfame zákazníkom poskytovať "doživotný" servis.

Naše kostýmy si obliekajú napríklad aj herci Divadla Aréna, Divadla Astorka Korzo 90, hudobníci, speváci a tanečníci viedenského Residence Orchestra. Tréningovými i slávnostnými balerínami sme vybavili viacero tanečných škôl v Rakúsku i na Slovensku.

Pri príprave kostýmov pre scénické prevedenie rešpektujeme požiadavky scénických výtvarníkov a dotvárame atmosféru výtvarným ponímaním odevov. Náš ateliér vyrábal špeciálne pódiové kostýmy aj pre krasokorčuliarov či kúzelníka.

Karnevalové, fašiangové, mikulášske masky a kostýmy
Predovšetkým dospelí návštevníci rôznych tematických firemných párty si dávajú u nás zhotoviť na mieru kostýmy a masky podľa svojich predstáv a našich návrhov. Čoraz častejšie obliekame celé firemné kolektívy či jednotlivé podujatia. Prevleky u nás nájdete i pre hostesky na vaše netradičné rozprávkové, haloweenske či hipisácke eventy.

Obliekame v Bratislave i v jej okolí desiatky Mikulášov, čertov, anjelov, Santa klausov, Snehulienok ale i „Sexi Mikulášky“ na rozvoz firemných darčekov. Viacero firiem, hotelov i domov kultúry si tieto kostýmy u nás dalo priamo vyrobiť.

Galéria
Kliknutím na obrázok ho zväčšíte